Halk Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Halk Eğitim Merkezi Kursları Hem İletişim Bilgileri

Kalorifer Ateşçisi Usta Öğretici Olma Şartları

Kalorifer Ateşçisi Usta Öğretici Olma Şartları

Halk Eğitim Kalorifer Ateşçisi Usta Öğretici Olma Şartları

Halk Eğitim Merkezleri Kalorifer Ateşçisi Usta Öğretici Olma Koşulları. Halk Eğitimde Kalorifer Ateşçiliği Kurslarında Usta Öğretici Olarak Kimler Görev Alabilir.

Halk Eğitim Merkezlerinde Usta Öğretici Başvuruları Kurumun Başvuru Tarihleri Arasında Şahsen Yapılır. Başvuru Tarihleri Halk Eğitim Merkezlerine Göre Değişir.

Usta Öğretici Başvuruları Çoğunlukla Ağustos Ve Eylül Aylarında Alınır, Farklı Tarihleri Başvuru Alan Halk Eğitim Merkezleri Bulunabilir.

Başvuruda Bulunulacak Her Kurs Programı İçin Farklı Eğitici Şartları Bulunmaktadır. Öncelikle Alanlarında Öğretmenler, Öğretmen Bulunamaması Durumunda Öğretmen Olarak Atanabilecek Nitelikte Olanlar, Alanlarında Lisans Mezunları, Ön Lisans Mezunları, Meslek Lisesi Mezunları, Ustalık – Usta Öğretici Belgesi Sahiplerine Görev Verilebilir.

Kalorifer Ateşçisi Usta Öğretici Başvuru Sıralamaları

Katı Yakıtlı, Sıvı Yakıtlı Ve Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Kursu Usta Öğreticilik Öncelik Sıralaması

1. Tesisat Teknolojisi Ve İklimlendirme Alan Öğretmenleri, İle Makine Teknolojisi Öğretmenleri, Öğretmen Bulunamaması Durumunda Öğretmen Olarak Atanabilecek Nitelikte Olan Adaylar.

2. Tesisat Teknolojisi Ve İklimlendirme Ve Makine Teknolojisi Alanlarına Kaynak Teşkil Eden Yüksek Öğretim Programları Fakülte Mezunları.

3. Tesisat Teknolojisi Ve İklimlendirme Ve Makine Teknolojisi Alanlarına Kaynak Teşkil Eden Yüksek Öğretim Kurumlarında Görevli Öğretim Üyesi Ve Öğretim Görevlileri.

4. Tesisat Teknolojisi Ve İklimlendirme Ve Makine Teknolojisi Kaynak Teşkil Eden Yüksek Öğretim Kurumları Ön Lisans (Meslek Yüksek Okulu) Mezunları.

5. Tesisat Teknolojisi Ve İklimlendirme Ve Makine Teknolojisi Alanlarında En Az 4. Seviye Belge Sahibi Olanlar.

Başvuru Yapan Adaylar Arasında Yukarıdaki Sıralamaya Göre Tercih Yapılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ